O nás

Originální a nebezpečná ozdoba!

Netvoříme pro mainstream, tvoříme naušnice a náhrdelníky ze skutečných nábojů pro lidi, kteří nejdou s davem a chtějí být originální a podpořit svou jedinečnost!

Nebuďte průměrní, buďte Epický!

Kdo jsme?

Jsme mladí nadšenci, kteří dostali chuť zrealizovat své sny a dělat něco čím můžeme i třeba nepatrně přispět k  uvědomělejší společnosti! Nápad vyrábět bižuterii z nábojnic přišel v roce 2012, a trvalo celé tři roky, než jsme svůj nápad zrealizovali do dnešní podoby.

Proč to děláme?

Média jako televize, časopisy a internet nám říká, co se nosí, co bychom si měli myslet, jací bychom měli být a vytváří dojem toho co je „in“ a co „out“. Řídit se názorem „většiny“ z nás však dělá jenom kopie a v dnešní době svobodné vůle by podobné chování mělo být přežitek. Lidé se ale stále řídí více názory jiných než své intuice.

Touto bižuterií chceme ukázat, že i ze smrtelně nebezpečných nábojů lze udělat věci krásné a hrdé samy o sobě, které na rozdíl od původního účelu dokáží vyvolat potěšení.

Posledním impulzem k dokončení Epicky.cz byly současné světové události, které nás nebezpečně přibližují k válečným konfliktům. Ke zneužití zbraní, které místo aby chránily, slouží jako hrozba, k šíření strachu, utrpení a hrozí, že se pomyslná hranice míru prolomí.

Co epicky.cz představuje?

Naše bižuterie Epicky.cz představuje hodnotu života v kontrastu s nebezpečností zbraní, kterou je třeba respektovat a vnímat. Jsou jako lidé, kteří mají možnost volby, zda svou nebezpečnost, moc a potenciál využijí k šíření možné zkázy, nebo posílení jedinečnosti a radosti.

Je to důkaz, že i z potenciálně velice nebezpečných nábojů do zbraní lze vytvořit, něco hezkého. Je to jen otázka volby, stejně tak jako u lidí.

Proč zrovna z nábojů?

Náboje a zbraně mohou být v rukou „mocných“ lidí nástrojem k dokončení msty, zkázy a smrti. Zneužitím za použití neúměrného násilí, dosahují většího vlivu, bohatství, či prostého prosazení pravdy, kdy se dotyční manipulátoři neštítí pro své zájmy obětovat i miliony nevinných lidí.

A proto, že jsme si jistí, že lidstvo by mělo pokročit od pudových prosazování názorů bojem, vybrali jsme ony náboje. Ty jsou díky ručnímu zpracování každým kusem originál, nezneužitelné a navíc hrdě vypadající tak, jako bychom si přáli, aby se cítili jejich nositelé.

Ukaž, že nejsi součástí stáda a hrdě dej najevo svou jedinečnost!

Kontaktní údaje:

Napiště nám na náš email, nebo přímo ZDE

Jan Oplt

IČ: 02290588

Adresa:

U Lávky 527

468 41 Tanvald

Email: obchod@epicky.cz

Tel.: + 420 735 022 050