Vyroba bizuterie epicky

Náušnice z nábojnice, Náušnice z náboje, Náhrdelník z náboje

Na náušnice a náhrdelníky je použito dno nábojnice, které tvoří dominantu celého šperku. Poté co je celý původní náboj odborně delaborován*, odřízneme z nábojnice dno, ručně ošetříme, naleštíme a následně zakomponujeme tuto část do kvalitního komponentu. V poslední fázi dojde k dalšímu přeleštění a nanesení ochranné vrstvy, chránící šperk před ztrátou lesku. Hotový náhrdelník z náboje naleznete v našem Eshopu.

Část náboje použitá na bižuterii

Modře je vyznačená část dna náboje, která je použita do bižuterie Epicky.

Bizuterie epicky

Přívěšek náboj / Náboj na řetízku

Jedná se o odborně delaborovaný* skutečný náboj na řetízku, který je však zbaven všech nebezpečných součástí jako je střelný prach, nebo nepoužitá zápalka. Takto ošetřený náboj se tímto procesem stává naprosto bezpečným módním doplňkem, který má vzhled plnohodnotného náboje.

Delaborace náboje

Delaborace je v podstatě mechanické znemožnění výstřelu delaborovaného náboje. Při tomto procesu dochází k vysypání střelného prachu a znehodnocení zápalky. Tato delaborace probíhá pod odborným dohledem. Po delaboraci je celý náboj identický, ovšem 100 % bezpečný.

Delaborace náboje

Ilustrace zobrazuje vlevo nevystřelený náboj, obsahující střelný prah a neznehodnocenou zápalku. V pravo je stejný náboj po procesu Delaborace.